Kurumsal

HAKKIMIZDA

2001 yılında Mehmet Güzel ve eşi Selma Güzel tarafından kurulan ‘’Güzeller Makine’’  zeytin ve zeytinyağı teknolojileri, prina odun makinaları, sabun ve kozmetik sanayi gıda makinaları imalatı yanında, gıda makinaları, krom tankları, eksantrik pompalar üretimi yapmaktadır.

Zeytinyağı tesislerine teknik servis ve parça sağlayan, ayrıca zeytin, defne, badem ve ceviz budama ve hasat makinalarının, Adana, Mersin, Hatay bölge distribütörlüğünü yapmakta olan Güzeller Makina, zeytinyağı entegre butik tesislerinin, süt, salça, şarap tesislerinin anahtar teslim kuruluşunu yapmakta,zeytinyağı dolum ve paketleme makinalarını da üretmektedir. Ayrıca yem makineleri, yem kırma makineleri ve su pompaları satış ile bölgede gelişmekte olan tarımsal sanayinin ve işletmelerin ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlamaktadır.

Güzeller Makine’nin kurucusu Mehmet Güzel, Firmanın kendi olanakları ile Ar-Ge yaparak inovatif modeller ve ürün geliştirme çabası içerisinde olduğunu belirtirken, prina odun makinaları yanında, krom stoklama tankları, filtreler, pompalar, yedek parça ve özel dizayn makinalar üretmektedir. Yeni ürün geliştirme çabası için kendi Ar-Ge biriminde aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmekte olup, kendi adını taşıyan, tescilli markası bulunmakta olup, İSO-9001 kalite belgesine sahiptir.

Misyonumuz

Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak kolay kullanılabilir, çevreye duyarlı makinelerin üretimini yapmakta ve satış sonrası hizmet vermek, kalite politikamızın temelini oluşturur.